Het buurtfeest komt er weer aan

Agenda, Wijkvereniging

Op zaterdag 27 juni is op het Van Stolkplein weer ons jaarlijkse wijkfeest.

Kubb Straattoernooi: 16.30 – 18 uur, schoolplein VCL

Het begint net als voorgaande jaren met het Kubb straattoernooi op het schoolplein van het VCL. Jong, oud, iedereen kan dit, dus kom langs en doe mee met je straatgenoten. Wie heeft eigenlijk nog de wisselbeker van twee jaar geleden? Neem je die mee?

Dutch Treat: Bring your own 18 – 21 uur, Van Stolkplein

Uit het succes van het Walking Dinner weten we nu: er zitten fantastische koks in deze wijk. Daarom doen we het dit jaar op de ‘Dutch treat’ manier. Wij zorgen voor de sfeer en de tafels, en iedereen neemt zelf wat te eten en te drinken mee. Zo kunnen we elkaars culinaire hoogtepunten proeven en er samen één groot buffet van maken.

Open podium

Gezocht: Muzikaal talent uit eigen wijk! In onze wijk zit veel talent, en dat willen we graag horen. Speel je in een orkest, heb je een jazzcombo, vorm je een duo met je buurman of ben je een solist? Laat van je horen! Of je nu klassiek, pop of rock speelt, we horen het graag. Stuur een berichtje via de community-app of mail naar Jacques van Paassen

Je kan via de community evenementen app van het van Stolkpark aangeven of je erbij bent bij het buurtfeest.

We hebben er veel zin in om er samen met jullie er een gezellige middag en avond van te maken. Tot de 27e!

Het buurtfeestcomité: Jacques van Paassen, Bas Brand, Mark Daelmans en Paulien Dirkzwager